Dziś jest: 8 Wrzesień 2024
Maria, Nestor, Radosław

KOLĘDA W SERCACH GRA - Wielkie Kolędowanie z Miejskim Ośrodkiem Kultury w Łazach.

banerkoledowaniemokPo raz pierwszy w Łazach, wyjątkowo i oryginalnie, wzruszająco i dynamicznie. Przed nami Wielkie Kolędowanie z Miejskim Ośrodkiem Kultury w Łazach.

W tym niecodziennym dla nas czasie wykorzystaliśmy nowoczesne technologie i zrealizowaliśmy duże przedsięwzięcie artystyczne - mówi Grzegorz Piłka, dyrektor MOK w Łazach. W koncercie wystąpią uczestnicy zajęć wokalnych w ramach działającego Studia Edukacji Muzycznej, muzycy z Łaz oraz premierowo grupa wokalna składająca się z pracowników naszego ośrodka - dodaje Grzegorz Piłka.

Partner Główny: PPUH "DOLOMIT" ZĄBKOWICE S.A.,

Partnerzy: GMINA ŁAZY, FIRMA DG-NET,  MARKET METAL, FIRMA FABEX, FIRMA USŁUGOWA AGATA, FIRMA START-BAT,

Premiera Koncertu - 24 grudnia w Wigilię Bożego Narodzenia, o godzinie o 18.00 w serwisie YouTube i Facebooku na kanałach Miejskiego Ośrodka Kultury w Łazach.