Dziś jest: 23 Lipiec 2024
Imieniny obchodzą:
Bogna, Brygida, Apolinary

   

Zostań mecenasem łazowskiej kultury

kulturniak 2009  192Miejski Ośrodek Kultury w Łazach jest niekomercyjną, samorządową instytucją kultury. Podstawowym zadaniem, które realizuje jest upowszechnianie i promocja kultury oraz szeroko rozumiana edukacja artystyczna. MOK w Łazach organizuje wiele wydarzeń kulturalnych zarówno o znaczeniu lokalnym, regionalnym jak i ogólnopolskim, skutecznie pozyskuje środki finansowe (krajowe i europejskie) na różnego rodzaju projekty edukacyjne i infrastrukturalne (jeden z liderów w powiecie zawierciańskim), wspiera lokalnych twórców kultury. Każdego roku łazowska instytucja kultury wzbogaca kalendarium wydarzeń o nowe ciekawe propozycje artystyczne chcąc tym samym zachęcić do udziału w życiu kulturalnym jak największą ilość mieszkańców. Cieszymy się dobrym wizerunkiem i dobrą opinią zarówno w środowisku lokalnym jak i poza granicami Łaz. Cechuje nas profesjonalizm i rzetelność w realizacji każdego przedsięwzięcia kulturalnego.

 

Tym samym pragniemy zaprosić Państwa do współpracy i wsparcia przedsięwzięć, które mają na celu propagowanie lokalnej kultury. Jesteśmy otwarci na partnerstwo strategiczne, jak również współpracę w ramach pojedynczych projektów. Szeroki wachlarz naszych działań (koncerty, przeglądy, wystawy, wydarzenia kulturalne, działalność edukacyjna) pozwala na podjęcie współpracy w każdym z tych obszarów i na znalezienie wspólnego mianownika między biznesem a kulturą. Duże zainteresowanie publiczności i mediów naszymi projektami, otwiera atrakcyjne perspektywy promocyjne dla naszych partnerów. Bez wątpienia zaangażowanie w nasze przedsięwzięcia, pozwoli Państwa Firmie skutecznie budować wizerunek marki odpowiedzialnej społecznie, wspierającej prestiżowe i nowatorskie projekty w obszarze kultury.

 

Dzięki dotyczczasowej współpracy z firmami, instytucjami, organizacjami czy też osobami prywatnymi udało nam się zreazlizować wiele zadań zarówno tych w strefie kulturalnej i artystycznej a także inicjatyw mających na celu podniesienie jakości usług oferowanych przez ośrodek. Od 2008 roku podmioty te nagradzane są corocznie podczas uroczystej gali wyróżnieniem Miejskiego Ośrodka Kultury w Łazach, noszącym nazwę "KULTURNIAK".  

 

Wszystkich zainteresowanych współpracą z naszym ośrodkiem prosimy o kontak z osobą odpowiedzialną, p. Karolem Hadrychem - tel. 790-803-444, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

 

Liczymy, że za Państwa pomocą jako lokalnych mecenasów kultury, pełna realizacja planów Miejskiego Ośrodka Kultury w Łazach będzie łatwiejsza do wykonania.

NASI PARTNERZY

NASZ FESTIWAL

 

Miejski Ośrodek Kultury

moklazy.pl

 

ul. Kościuszki 5, 42-450 Łazy,

 

tel. (32) 67-29-453, 67-29-431

fax: (32) 67-29-453

e-mail: sekretariat@moklazy.pl

 

Biuletyn Informacji Publicznej:

bip.moklazy.pl