Dziś jest: 29 Luty 2024
Imieniny obchodzą:
Lutosław, Roman, Teofil

   

Projekty

Zakup wyposażenia do sali widowiskowej gwarancją rozwoju i efektywnej działalności Miejskiego Ośrodka Kultury w Łazach

tablicamokwyposazenieMiejski Ośrodek Kultury w Łazach zrealizował zadanie „Zakup wyposażenia do sali widowiskowej gwarancją rozwoju i efektywnej działalności Miejskiego Ośrodka Kultury w Łazach”. Na zadanie łazowska instytucja kultury pozyskała 80.000 tyś zł ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Czytaj więcej...

Modernizacja sali widowiskowej wraz z zapleczem w MOK w Łazach

salamodernizacjaJest nowoczesna, uniwersalna i już zachęca do odwiedzania – nowa sala Miejskiego Ośrodka Kultury w Łazach.  Dzięki wsparciu władz Gminy Łazy oraz Ministerstwa Kultury zmodernizowano salę widowiskową Miejskiego Ośrodka Kultury w Łazach.

Czytaj więcej...

Szkolenie komputerowe 2013

Szkolenie komputerowe 2013Rozwój edukacji w zakresie nowoczesnych technologii informatycznych – szkolenia dla mieszkańców gminy Łazy. Projekt przeznaczony był dla mieszkańców Gminy Łazy. Polegał na zorganizowaniu kursu z zakresu nowoczesnych technologii informatycznych. Zajęcia prowadzone były popołudniami raz w tygodniu od czerwca do października bieżącego roku.

Czytaj więcej...

Nowe stroje dla gminnych zespołów śpiewaczych

Nowe stroje dla gminnych zespołów śpiewaczychW ramach Programu, osi 4 „Leader”, działania 413, „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” z zakresu małych projektów Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013 zostały zakupione nowe stroje ludowe dla grup śpiewaczych z terenu Gminy Łazy.

Czytaj więcej...

JURA ROCK FESTIWAL 2013

JURA ROCK FESTIWAL 2013Jura Rock Festiwal to wydarzenie rockowe, organizowane od kilku lat w sercu przepięknej krainy, jaką jest Jura Krakowsko-Częstochowska. Co roku na profesjonalnie scenie w Łazach prezentuje się kilkanaście formacji muzycznych wyłonionych z zespołów, które nadesłały swoje nagrania demo.

Czytaj więcej...

NASI PARTNERZY

NASZ FESTIWAL

 

Miejski Ośrodek Kultury

moklazy.pl

 

ul. Kościuszki 5, 42-450 Łazy,

 

tel. (32) 67-29-453, 67-29-431

fax: (32) 67-29-453

e-mail: sekretariat@moklazy.pl

 

Biuletyn Informacji Publicznej:

bip.moklazy.pl