Dziś jest: 12 Kwiecień 2024
Imieniny obchodzą:
Juliusz, Zenon, Wiktor

   

JURA ROCK FESTIWAL 2013

JURA ROCK FESTIWAL 2013Jura Rock Festiwal to wydarzenie rockowe, organizowane od kilku lat w sercu przepięknej krainy, jaką jest Jura Krakowsko-Częstochowska. Co roku na profesjonalnie scenie w Łazach prezentuje się kilkanaście formacji muzycznych wyłonionych z zespołów, które nadesłały swoje nagrania demo.

 

Selekcji dokonuje komisja artystyczna powołana przez organizatorów.  W koncercie finałowym wszystkie występy ocenia profesjonalne jury, w skład którego wchodzą dziennikarze muzyczni oraz przedstawiciele organizatora. Po części konkursowej, na zakończenie festiwalu, prezentują się gwiazdy festiwalu.

Jura Rock Festiwal jest to impreza o charakterze edukacyjno-koncertowo- konkursowym. Ma na celu promocję muzyki rock`n`rollowej, inspirowanie młodych muzyków do poszukiwań artystycznych, konfrontację ich dokonań twórczych oraz doskonalenie warsztatu muzycznego.

Organizatorem imprezy JRF 2013 był Miejski Ośrodek Kultury w Łazach we współpracy z Stowarzyszeniem Inicjatyw Twórczych „Kulturniak”. Gwiazdą imprezy była łódzka formacja "Coma".

 

 

„Jura Rock Festiwal 2013” został dofinansowany ze środków zewnętrznych, w ramach Programu, osi 4 „Leader”, działania 413, „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” z zakresu małych projektów Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013.

 

 

NASI PARTNERZY

NASZ FESTIWAL

 

Miejski Ośrodek Kultury

moklazy.pl

 

ul. Kościuszki 5, 42-450 Łazy,

 

tel. (32) 67-29-453, 67-29-431

fax: (32) 67-29-453

e-mail: sekretariat@moklazy.pl

 

Biuletyn Informacji Publicznej:

bip.moklazy.pl