Dziś jest: 23 Lipiec 2024
Imieniny obchodzą:
Bogna, Brygida, Apolinary

   

Wyróżnienie "Kulturniak" w latach 2008 - 2018

Kulturniak 2018

0kulJuż po raz jedenasty w Łazach zostały wręczone „Kulturniaki” - nagrody Miejskiego Ośrodka Kultury w Łazach. W tym roku koncert galowy oraz wręczenie statuetek „Kulturniak 2018” odbyło się 25 listopada o godzinie 17:00 w Miejskim Ośrodku Kultury.

Czytaj więcej...

Kulturniak 2017

kulturniak201710 grudnia w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Łazach odbyła się uroczysta gala, podczas której uhonorowano osoby i firmy, które w mijającym roku wspierały działalność kulturalną łazowskiego MOK-u. Podczas gali zostały wręczone Kulturniaki 2017, czyli wyróżnienia i podziękowania za pomoc finansową oraz inne wsparcie okazane instytucji. Galę poprowadzili Anita Maszczyk i Grzegorz Piłka.

Czytaj więcej...

Kulturniak 2016

kulturniakiMOKJuż po raz dziewiąty w Łazach wręczone zostały „Kulturniaki” - nagrody Miejskiego Ośrodka Kultury. Wyróżnienia otrzymały instytucje, firmy oraz osoby wspierające rozwój kultury na terenie Łaz.

Czytaj więcej...

Kulturniak 2015

kulturniakmokPo raz ósmy w Miejskim Ośrodku Kultury w Łazach odbyła się gala "Kulturniak" czyli przedsięwzięcie, które corocznie jest organizowane w celu podziękowania firmom, instytucjom i osobom prywatnym zaangażowanym w pomoc dla działań kulturalnych Gminy Łazy.  

Czytaj więcej...

Kulturniak 2014

glownekulturniakSiódma edycja gali „Kulturniak” organizowanej przez Miejski Ośrodek Kultury w Łazach przeszła do historii. Uroczysta gala odbyła się 26 października w zmodernizowanej sali widowiskowej, na którą łazowska instytucja kultury pozyskała środki finansowe z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Czytaj więcej...

Kulturniak 2013

Kulturniak 2013Gromkimi brawami zakończył się koncert galowy w Miejskim Ośrodku Kultury w Łazach, podczas którego wręczono honorowe nagrody – Kulturniak 2013. Koncert poprowadził jak zawsze duet Gabriela Kaczyńska i Grzegorz Piłka.

Czytaj więcej...

Kulturniak 2012

Kulturniak 2012

Już po raz piąty w Łazach zostały wręczone „Kulturniaki” - nagrody Miejskiego Ośrodka Kultury w Łazach. Koncert galowy odbył się w niedzielę, 18 listopada. W trakcie uroczystości przed zgromadzoną publicznością wystąpiła Orkiestra Koncertowa pod dyrekcją Michała Rusa wraz z solistami Studia Piosenki prowadzonego przez Leopolda Stawarza. Młodzi artyście zaprezentowali europejską muzykę rozrywkową.

Czytaj więcej...

Kulturniak 2011

Kulturniak 2011Gasną światła, wchodzi orkiestra, przy fortepianie siada Marcin Mogiła. Wkrótce w sali rozbrzmiewa Scherzo h-moll op.20 Fryderyka Chopina. Tak w niedzielę, 20 listopada rozpoczęła się uroczysta gala, podczas której rozdano prestiżowe nagrody dla firm i osób wspierających Miejski Ośrodek Kultury w Łazach. Koncert poprowadził Grzegorz Piłka, dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Łazach i Gabriela Kaczyńska-Lipś, dziennikarka Polskiego Radia Katowice.

Czytaj więcej...

Kulturniak 2010

Kulturniak 2010Kultura jest czynnikiem pozwalającym odróżnić jeden naród od drugiego. Współcześnie, kulturę polską tworzą nie tylko jednostki ale i wydarzenia dziejące się w dużych i małych miastach, wsiach, gminach i powiatach, w które zaangażowane są Gminne oraz Miejskie Ośrodki Kultury. Chcąc podziękować wszystkim osobom wspierającym przedsięwzięcia realizowane przez MOK w Łazach, od 2008 roku przyznawane są statuetki – tzw. „Kulturniaki”. Podczas tegorocznej gali wręczono aż 15 wyróżnień.

Czytaj więcej...

Kulturniak 2009

Kulturniak 2009Koncert z okazji Narodowego Święta Niepodległości jaki miał miejsce 11 listopada w Miejskim Ośrodku Kultury w Łazach, na trwałe zapisze się w pamięci jego uczestników. A wszystko to dzięki wspaniałemu występowi artystów a także wręczeniu wyróżnień - Kulturniak 2009, czyli nagród przyznawanych przez łazowski ośrodek za „szczególne wspieranie przedsięwzięć artystycznych i kulturalnych oraz tworzenie warunków finansowych i rzeczowych do działalności instytucji”.

Czytaj więcej...

NASI PARTNERZY

NASZ FESTIWAL

 

Miejski Ośrodek Kultury

moklazy.pl

 

ul. Kościuszki 5, 42-450 Łazy,

 

tel. (32) 67-29-453, 67-29-431

fax: (32) 67-29-453

e-mail: sekretariat@moklazy.pl

 

Biuletyn Informacji Publicznej:

bip.moklazy.pl