Dziś jest: 20 Maj 2024
Aleksander, Bernardyn, Bazyli

VI Jurajski Festiwal Kolęd i Pastorałek - Łazy 2021 - Koncert Laureatów i ogłoszenie wyników!

VIJurajskiFestiwalKoledLazy2021Serdecznie zapraszamy na Koncert Laureatów VI Jurajskiego Festiwalu Kolęd i Pastorałek, który w formie online został zorganizowany przez Miejski Ośrodek Kultury w Łazach. Podczas koncertu, Przewodniczący Komisji Jury - Robert Janowski zaprezentuje wyniki, które zostały wypracowane wspólnie z Karoliną Mrugalską i Sebastianem Rucińskim.

Bardzo dziękujemy za wszystkie zgłoszenia. Cieszymy się, że tegoroczna edycja pomimo sytuacji epidemiologicznej cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, bowiem zgłoszenia napłynęły z całej Polski.

Gratulujemy wszystkim Laureatom, a wszystkim uczestnikom dziękujemy i trzymamy kciuki w kolejnych konkursach.

W najbliższych dniach bedziemy kontaktować się z Laureatami w celu przekazania nagród, które zostały ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Zawierciu, Gminę Łazy, Miejski Ośrodek Kultury w Łazach oraz naszych Partnerów: ROK w Częstochowie, LGD Perła Jury oraz Związek Gmin Jurajskich.

Dziękujemy za Patronat Honorowy Gabrielowi Dorsowi - Staroście Powiatu Zawierciańskiego oraz Maciejowi Kaczyńskiemu - Burmistrzowi Łaz.

Dziękujemy za współpracę Patronom Medialnym: Echa Łaz, Media zawierciańskie oraz Jura.24.

Do usłyszenia i mamy nadzieję do zobaczenia za rok!